Piniginė-N4-VT-NL -ruda

Kaina:56,94 €

Pasirinkimai

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

BADURA Ruda odinė piniginė vyrams.

 

Elegantiška klasikinio stiliaus vyriška piniginė, pagaminta iš aukštos kokybės natūralios odos. Galite sutalpinti visus reikalingus pinigus, korteles ir dokumentus, taip pat papildomas smulkmenas, pavyzdžiui, nuotraukas.

Kodėl RFID saugumas yra toks svarbus?

RFID reiškia techniką, kuri duomenims perduoti naudoja radijo bangas. Jis naudojamas bekontakčio banko kortelės naudojimo technologijoje. BADURA piniginės su RFID apsauga viduje turi specialią medžiagą, kuri apsaugo banko korteles nuo RFID skaitytuvų atakų. Kaip tai veikia - piniginės turėjimas kelnių, švarko ir kt. Kišenėje. kažkas gali įdėti kodų skaitytuvą arti jūsų kišenės ir nuskaityti duomenis iš kortelės. Jei turite piniginę su RFID apsauga, skaitytuvas neveiks. Jūsų kortelės ir pinigai yra saugūs!

 

Pakavimo klausimai

Vyriška piniginė supakuota į elegantišką įmonės dėžutę su BADURA logotipu. Tai puiki dovanų idėja, bet ne tik. Viskas, ko jums reikia, yra dekoratyvinė juostelė ar lankas ir graži dovana.

 

Svarbi informacija:

"LeatherPionPhoto" sėdynės kaulas uždarytas dėl RFID saugumo

 

Parametrus:

Prekės ženklas: BADURA

Dydis: vidutinis

Aukštis (cm): 12,5

Plotis (cm): 9,5

Storis (cm): 2,5

Kišenių skaičius vienai monetai: 1

Banknotų kišenių skaičius: 2

Kortelių lizdų skaičius: 13

Išorinio užrakto tipas: be užsegimo

Jungiamųjų detalių ir spynų spalva: sidabras

RFID stabdymo funkcija: taip

Charakteristikos lentelė

Spalvos Ruda
Product added to compare.