Cornilleau Tacteo 50 stalo teniso šikšnosparniai

    Lytis:
  • Men,
  • Women,
  • Kids,
    Kategorija / Produkto tipas:
  • Raketės ir priedai,
Dydis:
Kaina:36,54 €

Pasirinkimai

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

Cornilleau Tacteo 50

"Tacteo 50" yra novatoriška garsios prancūzų kompanijos "Cornilleau" raketė. Jis buvo pagamintas iš medžiagų, labai atsparių išoriniams veiksniams. Raketės ašmenys yra kieta šerdis, garantuojanti didelį atsparumą smūgiams, UV spinduliams ir drėgmei. Specialus raketės gamybos procesas ir kompozicinių medžiagų naudojimas užtikrina puikų sukibimą tarp guminio pamušalo ir ašmenų, taip sumažinant pamušalo atsiskyrimo galimybę. Specialūs kanalai ant pamušalo SKIN + technologijoje leidžia rutuliui perduoti daugiau energijos ir padidinti jos kontrolę. Unikali ergonomiška raketės rankenos forma užtikrina geresnį žaidimo valdymą, komfortą ir žaidimo efektyvumą. Raketė yra visiškai atspari vandeniui, ją galima naudoti žaidžiant tiek patalpose, tiek lauke. Be to, jo mažas svoris ir ryškios spalvos suteikia didelį malonumą iš žaidimo.

TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS:


greitis: 7
sukimasis: 7+
valdymas: 7+
sukibimo technologija: GRIP +
apdailos spalva: raudona
medžiaga: polimeras


PRODUKTO SAVYBĖS:


ATSPARUS SMŪGIAMS Raketės polimerinis peilis yra tvirta šerdis, garantuojanti didelį atsparumą smūgiams, UV spinduliams ir drėgmei
NENUIMAMAS Specialus raketės gamybos procesas ir kompozicinių medžiagų naudojimas užtikrina puikų sukibimą tarp guminio pamušalo ir ašmenų, taip sumažinant galimybę, kad pamušalas atsiskirtų.
PAGAMINTA PRANCŪZIJOJE. Gaminys suprojektuotas ir pagamintas Prancūzijoje.


Inovatyvi "SKIN +" technologijoje pagaminto raketės pamušalo struktūra užtikrina puikią žaidimo kokybę ir komfortą. Specialūs kanalai ant pamušalo leidžia į rutulį perkelti daugiau energijos.

Charakteristikos lentelė

Lytis Men
Lytis Women
Lytis Kids
Sportas Table Tennis
Kategorija / Produkto tipas Raketės ir priedai
Product added to compare.