Cornilleau Tacteo Duo Lauko stalo teniso komplektas

    Lytis:
  • Men,
  • Women,
  • Kids,
    Kategorija / Produkto tipas:
  • Raketės ir priedai,
Dydis:
Kaina:59,20 €

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

Cornilleau Tacteo Duo Lauke

"Cornilleau Tacteo Duo Outdoor" rinkinyje yra dvi raudonos ir turkio spalvos "Tacteo 50" raketės ir trys baltos spalvos PRO rutuliai. "Tacteo 50" yra novatoriška garsios prancūzų kompanijos "Cornilleau" raketė. Jis buvo pagamintas iš medžiagų, labai atsparių išoriniams veiksniams. Raketės ašmenys yra kieta šerdis, garantuojanti didelį atsparumą smūgiams, UV spinduliams ir drėgmei. Specialus raketės gamybos procesas ir kompozicinių medžiagų naudojimas užtikrina puikų sukibimą tarp guminio pamušalo ir ašmenų, taip sumažinant pamušalo atsiskyrimo galimybę. Specialūs kanalai ant pamušalo SKIN + technologijoje leidžia rutuliui perduoti daugiau energijos ir padidinti jos kontrolę. Unikali ergonomiška raketės rankenos forma užtikrina geresnį žaidimo valdymą, komfortą ir žaidimo efektyvumą. Raketė yra visiškai atspari vandeniui, ją galima naudoti žaidžiant tiek patalpose, tiek lauke. Be to, jo mažas svoris ir ryškios spalvos suteikia didelį malonumą iš žaidimo.

Techninės specifikacijos:

greitis: 7
sukimasis: 7+
valdymas: 7+

ATSPARUS SMŪGIAMS Raketės ašmenys yra tvirta šerdis, garantuojanti didelį atsparumą smūgiams, UV spinduliams ir drėgmei.

NENUIMAMAS Specialus raketės gamybos procesas ir kompozicinių medžiagų naudojimas užtikrina puikų sukibimą tarp guminio pamušalo ir ašmenų, taip sumažinant galimybę, kad pamušalas atsiskirtų.

VANDENIUI. Raketė pagaminta iš vandeniui atsparių medžiagų, o jų speciali danga apsaugo nuo UV spindulių sukeltų spalvų išblukimo.

PACK Rinkinyje yra 2 raketės ir 3 kamuoliukai

Charakteristikos lentelė

Lytis Men
Lytis Women
Lytis Kids
Sportas Table Tennis
Kategorija / Produkto tipas Raketės ir priedai
Product added to compare.