PRO 510M LAUKO teniso stalas

    Lytis:
  • Men,
  • Women,
  • Kids,
    Kategorija / Produkto tipas:
  • Kiti priedai,
Dydis:
Kaina:1 753,90 €

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

510M stalas yra netrukdomas lauko modelis. Dėl supaprastintos formos, pilnos kreivių, ši lentelė yra ypač atspari blogam gydymui, pavyzdžiui, nepalankioms oro sąlygoms, smūgiams ar vandalizmo veiksmams. Jo 100% plieninė konstrukcija ir didelio tankio kietas laminato stalviršis gali atlaikyti tikrai stiprius smūgius tiek nuo rutulio atspindžių, tiek nuo nepalankių oro sąlygų. Šis modelis buvo labai sėkmingas beveik 10 metų ir yra populiarus stovyklavietėse, kurortuose, mokyklose, viešbučiuose ir daugelyje kitų.

SPECIFIKACIJOS:

TVIRTINIMO SISTEMA Išlenktos kojos su žemės tvirtinimo sistema užtikrina puikų stabilumą ir tinkamą saugumą.

MESH Plieno tinklelis, padengtas antikorozine danga. Sumontuotas visam laikui

RAKETĖS RANKENOS Dėka praktiškų raketių, jos visada bus po ranka.

KAMUOLIO TIEKTUVAS Praktiškas kamuolio tiektuvas užtikrina, kad kamuolys visada būtų pasiekiamas žaidėjui.

KAMPINĖ APSAUGA Siekiant maksimalaus vaikų saugumo, stalas turi gumines kampines apsaugas.

NEPRIVALOMAS TINKLELIS Galima nusipirkti ir pasirinktinai sumontuoti standartinį tinklelį - reguliuojamą aukštį ir įtampą.

PAGAMINTA PRANCŪZIJOJE. Gaminys suprojektuotas ir pagamintas Prancūzijoje.

MATTOP dangos dėka saulės spinduliai neatsispindi nuo stalo ir todėl netrukdo žaidimui. MATTOP atspindi 10 kartų mažiau spindulių nuo paviršiaus nei įprasta stalviršio danga, kuri užtikrina puikų komfortą.

Visi Cornilleau stalai atitinka Europos kokybės ir saugos standartą EN-14468-1 teniso stalams. "Cornilleau" produktai viršija aukščiau pateiktą standartą, kad jų vartotojams būtų suteikta aukščiausia saugumo ir patikimumo garantija. Standartas išskiria keturias klases: A - meistrų lentelės; B - sporto ir mokyklų stalai; C - aukštos kokybės laisvalaikio stalai; D - rekreaciniai stalai.

Visiems LAUKO stalams (išoriniam naudojimui) iš Cornilleau taikoma 10 metų garantija. Garantija taikoma visiems stalo elementams, taigi ir ne tik viršutiniams, bet ir rėmo elementams. Garantija taikoma deformacijai, delaminacijai, žymeklių dingimui ant lentelių (linijų ir kt.).

Charakteristikos lentelė

Lytis Men
Lytis Women
Lytis Kids
Sportas Recreational and social sports
Kategorija / Produkto tipas Kiti priedai
Product added to compare.