ANTI-BURST 75cm sportinis kamuolys HMS YB02 17-42-125

  Lytis:
 • Men,
 • Women,
  Kategorija / Produkto tipas:
 • Treniruočių įranga,
  Gamintojas:
 • HMS,
Dydis:
Kaina:16,12 €

Gaukite pristatymą Jau kitą dieną pateikdami savo užsakymą iki 17:00 (Šventiniu laikotarpiu pristatymas gali užimti daugiau laiko)

Prekės informacija

75cm HMS YB02 gimnastikos kamuolys

Funkcijos:

 • YB02 HMS ANTI-BURST yra patvarus sporto salės rutulys, pagamintas iš specialios gumos, veikiančios "Anti-burst" technologijoje, kurios dėka plyšimo atveju kamuolys palaipsniui praranda orą, apsaugodamas mankštintuvą nuo staigaus kritimo.
  Ypatinga rutulio struktūra reiškia, kad fizinio krūvio metu kūnas neslysta ant jo paviršiaus. Sporto salės kamuoliukų populiarumą lemia didelis jų efektyvumas. Taip yra dėl naudojant jį atliktų pratimų specifiškumo. YB02 HMS ANTI-BURST kamuolys leidžia padidinti savo fizinį pasirengimą, jis taip pat puikiai papildo standartinę treniruotę su elementais, susijusiais su pusiausvyros pratimais.
 • Treniruotės su YB02 HMS ANTI-BURST kamuoliu suaktyvina laikysenos raumenis, kurių dėka vartotojas ne tik pagerina ištvermę, bet ir ištaiso galimus laikysenos defektus. Dėl to galime pagerinti pilvo raumenų, kojų ir rankų raumenis, sąnarių lankstumą, taip pat gauti tinkamą kūno formą. Dėl šios priežasties tai yra idealus prietaisas žmonėms, vedantiems sėdimą gyvenimo būdą.
 • YB02 HMS ANTI-BURST rutuliui galima lengvai rasti daugybę programų. Be tipiškų gimnastikos ir aerobinių treniruočių, jis taip pat gerai veikia žmonių, turinčių įvairių tipų judėjimo problemų, terapijoje. Speciali rutulio išorinio apvalkalo struktūra padeda išvengti kūno slydimo ant jo paviršiaus. Mes rekomenduojame jį visiems tiems, kurie nori efektyviai rūpintis savo sveikata neišeidami iš namų.
 • Kamuolys skirtas visų tipų pratimams:

  Judesio
  Stiprinti
  Tempimo
  Korekcija
  joga
  pilatesas
  naudojami reabilitacijoje


  Specifikacijos


  Skersmuo: 75 cm
  Maksimali apkrova: 100 kg
  Medžiaga: PVC
  ANTI-BURST technologija
  Neslystantis
  Vartotojo ūgis: 182 cm ir daugiau
  Pridedamas siurblys
  Spalva: plienas

Charakteristikos lentelė

Lytis Men
Lytis Women
Sportas Training
Kategorija / Produkto tipas Treniruočių įranga
Gamintojas HMS
Spalvos Pilka
Spalvos Sidabrinė spalva
Product added to compare.