Espadrilės moterims – tai niekuomet iš mados neišeinanti avalynė, suteikianti maksimalų komfortą šiltuoju metų laiku. Įprastai jos yra gaminamos iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, iš medvilnės ar lino, o padas – iš džiuto. Būtent dėl to espadrilės yra lengvos ir lanksčios bei mėgstamas moterų pasirinkimas atostogoms pajūryje, piknikams bei kitoms veikloms lauke. Jei susidomėjote bei norėtumėte įsigyti tokią avalynės porą, Ede.lt gali būti puiki vieta tai padaryti. Čia ne tik rasite didelį espadrilių pasirinkimą, bet ir gerą kainos bei kokybės santykį.

Espadrilės moterims mūsų asortimente

Internetinėje parduotuvėje Ede.lt - labai platus espadrilių asortimentas, tad kiekviena moteris čia gali įsigyti savo skonį ir poreikius geriausiai atitinkančią jų porą. Ir visai nesvarbu, ar jums labiau patinka klasikinis espadrilių dizainas, ar pritaikytas pagal naujausias tendencijas – čia rasite visko! Mūsų kataloge galite rinktis ir iš visiškai plokščiapadžių, ir iš platforminių espadrilių, priklausomai nuo to, kuris variantas jums yra patogesnis ir kokiai progai ieškote jų. Ede.lt komanda stengiasi, jog visa avalynė, esanti mūsų kataloge, būtų ne tik graži, bet ir aukštos kokybės tam, kad ji tarnautų kaip įmanoma ilgiau. Tad, kad ir kurias moteriškas espadriles pasirinksite, galite būti užtikrinta, jog jomis nenusivilsite!

Kaip išsirinkti moteriškas espadriles?

Kadangi moteriškų espadrilių asortimentas yra tikrai labai platus, natūralu, jog apsispręsti, kurios iš jų būtų geriausias pasirinkimas jums, gali būti gana sudėtinga. Tad, kad visas šis rinkimosi procesas būtų bent kiek lengvesnis, pateiksime keletą pagrindinių patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, ieškant espadrilių:

- Komfortas. Kadangi espadrilės įprastai neturi tvirtos struktūros, svarbu rasti tokią porą, kuri idealiai tiktų jums. Atsižvelkite į savo pėdos dydį ir formą, taip pat į papildomos atramos poreikius. Jei turite siauras pėdas, ieškokite espadrilių su reguliuojamais dirželiais ar raišteliais, kad užtikrintumėte gerą jų laikymąsi. 

- Medžiagos. Geriausia, jog moteriškos espadrilės būtų pagamintos iš natūralių medžiagų, tarkime, medvilnės, lino ar džiuto, kadangi jos yra pralaidžios orui bei leidžia pėdai kvėpuoti, kas yra itin svarbu šiltuoju metų laiku. 

- Spalva ir dizainas. Espadrilės gali būti pačių įvairiausių dizainų ir spalvų, pradedant nuo vientisų, neutralių atspalvių iki ryškių, margintų įvairiais raštais. Dėl to, renkantis, rekomenduojama atsižvelgti į drabužių spintoje vyraujančias spalvas, kad pavyktų įsigyti tokią espadrilių porą, kuri papildys turimą garderobą.

- Priežiūra. Atkreipkite dėmesį ir į tai, kokia yra patinkančių espadrilių priežiūra. Espadriles, pagamintas iš medvilnės, dažnai galima skalbti ir skalbimo mašinoje, tuo tarpu toms, kurios pagamintos iš zomšos ar kitų panašių medžiagų, rekomenduojamas valymas rankomis, naudojant specialiai tam pritaikytas priemones. 

Taigi, tai yra pagrindiniai faktoriai, į kuriuos siūlome atsižvelgti, renkantis espadriles. Vadovaudamiesi jais, tikrai nesunkiai rasite sau geriausiai tinkančią porą!

Dažniausiai užduodami klausimai

Product added to compare.