Nauja batų pora visada yra priežastis džiaugtis – nesvarbu, kiek tau metų. Todėl Ede.lt internetinė drabužių ir avalynės parduotuvė internetu siūlo įsigyti stilingos ir kokybiškos avalynės už prieinamą kainą. Čia rasite moterims, vyrams ir vaikams tinkančią bei patinkančią avalynę.

Tiek vyrams, tiek moterims bei vaikams avalynė yra neatsiejama kasdienės aprangos dalis, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą porą. Paprastai, mūsų pasirinktam modeliui įtakos turi ne tik proga, bet ir mūsų asmenybė, charakteris ir net auklėjimas.

Išskirtinė, kokybiška ir pigi avalynė, kurią galite įsigyti pas mus, nepaliks abejingų. Čia rasite ir žieminę, ir tinkančią vasarai avalynę. Platus pasirinkimas, aukšta kokybė, komfortas, stilius ir žema kaina – štai ką galime jums pasiūlyti.

Ede.lt komanda dirba atsakingai ir kruopščiai, atrinkdama tik kokybiškai pagamintą avalynę. Sekame mados pasaulio naujienas ir medžiojame kiekvieną naują tendenciją, kad sukurtume stilingiausią ir madingiausią asortimentą, kuris neturi sau lygių. Ieškome tik geriausių pasiūlymų, kad savo klientams – jums, mielieji – galėtume pateikti žemiausias kainas Lietuvos rinkoje.

Kaip išsirinkti tinkamą avalynę?

O kad išsirinktumėte sau puikiai tinkančius batus, reikia žinoti keletą svarbių dalykų.

Avalynė paprastai yra skirstoma į kategorijas, kurios nusako batų paskirtį. Dažniausiai tai yra laisvalaikio, sportinė, turistinė ir žygio avalynė, taip pat aukštakulniai, bateliai lygiu padu, šlepetės ir lietaus avalynė. Avalynės kategorijų gali būti daug, tačiau šios yra populiariausios. Taigi norint, kad batai būtų funkcionalūs, turite juos dėvėti pagal paskirtį. Laisvalaikio batai nebus tinkami žygiui, tuo tarpu turistinė avalynė nebus geriausias pasirinkimas dalyvaujant vakarėlyje.

Kitas svarbus dalykas, kurį turėtumėte žinoti, yra tinkamas batų dydis. Nesvarbu, ar perkate moterišką, vyrišką ar vaikams skirtą avalynę, visada atkreipkite dėmesį į vidpadžio ilgį. Skirtingi batų gamintojai gali pateikti skirtingus vidpadžio išmatavimus, todėl perkant internetu, rinkitės atsakingai. 

Išsimatuoti savo arba vaikų pėdos ilgį geriausia atsistojus visu svoriu ant popieriaus lapo ir apibrėžiant jos kontūrus. Matuoti reikėtų toliausiai vienas nuo kito nutolusius taškus. 

Taip pat reikėtų žinoti, kad perkant bet kokio tipo batus turėtumėte prie savo pėdos ilgio pridėti bent pusę centimetro ir pagal tai ieškoti sau tinkančių batų, kadangi daug vaikštant, stovint ant kojų ar vasarą, kuomet karštis veikia mūsų pėdas batuose, koja gali šiek tiek plėstis. Taigi jei vadovausitės pusės centimetro taisykle, net neabejokite – jūsų batai bus patogiausi kompanionai bet kokios kelionės metu.

Taip pat reikėtų turėti omenyje, kad žmonių pėdų forma skiriasi. Kai kurių pėdos yra siauresnės, o kai kurių atvirkščiai – platesnės, tad reikėtų ieškoti plačiai kojai skirtų batų. 

Berniukams ir mergaitėms ieškokite lengvų, lankstaus, neslystančio pado ir tvirto užkulnio batų, kad vaikų pėdutės formuotųsi taisyklingai. Taip pat nepamirškite vadovautis pusės centimetro taisykle. 

Tinkama avalynės priežiūra lemia jos ilgaamžiškumą

Avalynės ilgaamžiškumo paslaptis yra tinkama ir specialiai jai pritaikyta reguliari priežiūra. Todėl verta daryti viską, kad nauji batai išliktų tokiais ne vieną mėnesį. Norint tai pasiekti, reikia turėti šiokių tokių žinių avalynės priežiūros srityje, kurios leis tinkamai prižiūrėti kiekvieną naują porą, atkeliavusią į jūsų namus iš Ede.lt. Tai labai svarbu, nes batai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų ir kiekvieną iš jų reikia prižiūrėti skirtingai. Avalynės priežiūra turėtų būti atliekama sistemingai, nepraleidžiant nė vieno žingsnio. 

Pirmiausia, batus reikia nuvalyti šepečiu, kad pašalintumėte smėlį, dulkes ir kitus nešvarumus. Jei yra įsisenėjusio purvo ar dėmių, kurių nepavyko nuvalyti šepečiu, nuvalykite batų paviršių drėgnu skudurėliu. 

Kai kuriais atvejais reikia įdėti daugiau pastangų, tad batus plaukite tik rankomis, jokiu būdu nededant jų į automatinę drabužių skalbimo mašiną. Kitu atveju, avalynę galite sugadinti negrįžtamai. Rankomis plaunant batus galite naudoti paprastą drabužių skalbimo priemonę. Taip pat šlapių batų nedėkite į automatinę drabužių džiovyklę. Venkite ir tiesioginio kontakto su karštu radiatoriumi ar kitu šilumos šaltiniu, ypatingai jei avalynė, kurią plaunate, yra odinė – veikiama pernelyg didelio karščio ji gali deformuotis. 

Kai batai yra švarūs, metas juos tinkamai impregnuoti. Žodis „tinkamai” reiškia pasirinkti teisingą impregnavimo priemonę, kadangi kiekvienai medžiagai, iš kurios yra gaminami batai, reikalinga vis kita impregnavimo priemonė. Batams iš verstos odos netiks impregnantas, skirtas lakuotai avalynei, ir pan. Galiausiai metas gerai išvėdinti impregnuotus batus. Šio žingsnio nepraleiskite ir vasarą, kuomet tikimybė sušlapti yra menka, kadangi impregnavimo priemonės apsaugo ne tik nuo drėgmės, bet ir nuo purvo bei dulkių.

Išskirtinio jūsų dėmesio reikalauja odinė avalynė. Tačiau jei ja rūpinsitės kruopščiai, oda jums tarnaus metų metus. Neabejotinai verta investuoti į odinius batus, jei žinote, kaip juos tinkamai prižiūrėti. Odiniai batai reikalauja reguliaraus drėkinimo ir tepimo, nes natūralios medžiagos lengvai išdžiūsta. Ir nesvarbu, ar oda buvo rauginta, ar ne. Tam naudokite specialias priemones, skirtas būtent odinės avalynės priežiūrai, kurios dar labiau suminkštins šią natūralią ir ilgaamžę medžiagą. Nepaisant to, nepamirškite impregnavimo. Oda, veikiama drėgmės, ilgainiui gali deformuotis, tačiau, jei prižiūrėsite tokius batus sąžiningai, jais galėsite džiaugtis ilgus metus.

Nesvarbu, ar jūsų spintoje prabangi ir brangi avalynė, ar pigi ir patogi sportbačių pora iš poliesterio, nepamirškite, kad kiekvienai batų porai reikia lygiaverčio dėmesio. Nes tik dėl to batus galėsite avėti ir jais puoštis ilgiau.

Kokybiška avalynė pigiau

Internetinėje drabužių ir avalynės parduotuvėje Ede.lt rasite visų tipų batus, skirtus ir moterims, ir vyrams, ir vaikams. Platus dizainų pasirinkimas leis rasti sau tinkančius batus kiekvienam – net pačiam išrankiausiam. 

Čia batų kaina skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo ir gamybinių medžiagų. Tačiau norint įsigyti avalynės dar pigiau – išpardavimas gali būti puiki proga tą padaryti. Ir atminkite – aukšta kaina dar negarantuoja prekės kokybės ir ilgaamžiškumo, tad vien tik ja nesivadovaukite.

Vasarinė, rudeninė, žieminė ir skirta pavasariui, odinė, zomšinė, lakuota, guminė, prabangi, patogi, sportinė, stilinga ir pigi avalynė – visa tai rasite vienoje vietoje – Ede.lt el. parduotuvėje. Apsipirkite internetu, kad sutaupytumėte savo laiką ir pinigus!

Mūsų prekės greitai ir patogiai yra pristatomos visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitose šalies vietose. Tapkite mūsų naujienlaiškio prenumeratoriais ir sužinokite naujienas bei akcijas pirmieji!

Product added to compare.